TOP termékek

Karrier

ÉRTÉKESÍTÉS OSZTÁLYVEZETŐ

Cégjellemzők:

Az SOS UPS Ambulancia Kft. 25 éve dinamikusan fejlődő, budapesti telephelyű cég, amely a szünetmentes áramellátási megoldások legnagyobb létszámú szakszervize az országban.

Célunk:

Magas minőségű, piacvezető megoldásokat szolgáltatni ügyfeleinknek a zavartalan munkájuk érdekében.
Eredmény orientált nagy célokkal rendelkező cégünk biztos támaszod lehet saját céljaid elérésében. Amint stabillá váltál a munkádban előrelépési lehetőséggel is élhetsz. Fontos számunkra a munkatársaink folyamatos szakmai képzése, hogy egyre magasabb minőségű szolgáltatást nyújthassunk partnereinknek. Összetartó, fiatalos csapatunkba e célok megvalósításához várunk örömmel munkatársakat.

Munkavégzés helye: SOS UPS Ambulancia Kft. 1141. Budapest Mogyoródi út 188.

Feladatkör:

- Direktértékesítők munkájának kontrollálása
- A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
- Helyszíneken aktív Direktértékesítők munkájának összefogása
- Ügyfélkörrel kiépített és fenntartott jó kapcsolat
- Értékesítési Asszisztensek munkájának összefogása Vevőigények lezárásáig
- Megkötött megrendelések átadva Termelésnek, Raktárnak, Pénzügynek
- Felmerülő problémás esetek megfelelő, és gyors lekezelése
- Személyesen látogatott kulcspartnerek

Elvárásaink:

- Igazolt referenciák, elért eredmények előző pozíciókból
- Jó kommunikáció
- Jó adminisztratív képesség és rendszeretet
- Rutin feladatok pontos elvégzése
- Szervezett gondolkodás
- Igényesség önmagára és a munkájára
- Megbízhatóság
- Fiatalos lendület
- Ügyfélközpontúság
- Eredményorientáltság
- Felhasználói szintű számítógépes tudás

Előnyt jelenthet:

- B kategóriás jogosítvány
- Szolgáltató vagy szervizcégnél szerzett vezetői tapasztalat
- Értékesítés, kereskedem területén szerzett tapasztalat
- Műszaki területen szerzett tapasztalat
- SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amire számíthatsz nálunk:

- Barátságos, befogadó, összetartó csapat
- Kompetens, segítőkész, mentoráló típusú vezetőtársak
- Magas színvonalú képzések, folyamatos fejlődési lehetőség szakmai téren
- Kiemelkedő teljesítményarányos bérezés korlátozás nélkül
- Tapasztalt felsővezetés valóban értékeli és elismeri a teljesítményedet

Hasznos információ a munkáról:

- Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig, 8.30-17.00 h-ig
- Munkaruha biztosított
- Csapatunk összetartó, jó hangulatú és pörgős.

Információ a toborzásról:

A kiválasztási rendszerünk több fordulós:

1. Jelentkezés a honlapon
2. Személyiségtesztek
3. Személyes interjú
4. Részletek egyeztetése
5. Szerződéskötés

Jelentkezésed eredményéről mindig őszinte visszajelzést adunk neked. Egy héten belül minden jelentkezőnek választ küldünk.

A cég látogatható hétköznap 8-17 h között

Munkavégzés helye: 1141 Budapest, Mogyoródi út 188.

Jelentkezés: Önéletrajzot, kérjük a hr@sosups.hu email címre elküldeni!

SZERVIZTECHNIKUS

Célunk:

 Feladatkör:

- Szünetmentes tápegységek szervizelése
- Ügyeleti munka ellátása

- Középfokú szakmai (pl.: villanyszerelő,elektronika, informatika, híradástechnika,
műszerész,) végzettség

-  Műszaki területen szerzett tapasztalat
- Szervizcégnél szerzett tapasztalat
- Szünetmentes áramforrások mélyreható ismerete
- Értékesítés területén szerzett tapasztalat

Amit mi kínálunk:

- Folyamatos fejlődési lehetőség szakmai téren
- Képzéseken, tréningeken való részvétel
- Előrelépési lehetőség
- Jó szellemű csapatban töltött munkaidő
- Teljesítmény arányos bérezés,jutalékkorlátozás nélkül

- Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig, 8-16.30 h-ig
- Csapatunk fiatalos, jó hangulatú és pörgős.

Jelentkezésed eredményéről mindig őszinte visszajelzést adunk neked. Egy héten belül minden jelentkezőnek választ küldünk